Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan sorular

Kulübümüze Üniversitemizde kayıtlı bütün öğrencilerimiz üye olabilir.

 

Detaylı bilgi için lütfen Üyelik Şartları sayfamızı ziyaret edin

Kulüp üyeliğiniz onaylandıktan sonra Web Sayfamızın Üyelik Sistemini kullanarak sitemize kayıt olmanız gerekir.

 

Kayıt işlemi tamamlanınca Birim ve Komiteler sekmesini kullanarak kulübümüzde çalışmak istediğiniz KOMİTE ve BİRİM alanlarından isteğinize göre Grup Üyeliği talep edebilirsiniz

Web sitemiz bir Öğrenci Kulübüne ait bir web Sayfası olduğu için kulüp organizasyonlarında, üyelere davet göndermek, katılımcı bilgilerini belirleyebilmek, katılımcılarla iletişime geçmek, yazı / yorumlarda spamların kaynağını belirlemek ve istatistiki bilgileri oluşturmak için üyelerimizden kayıt esnasında bazı bilgileri toplamaktayız.

 

Daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Kulübümüzde Komite ve Birim olarak adlandırılan Çalışma Grupları vardır.

 

Tüzüğümüzde Çalışma Şekli başlığı altında Kulübümüzün yapısı, işleyişi ve Çalışma Grupları ile ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz

Web sayfamız aracılığı ile üyeler birbirleri ile iletişim içerisinde olurlar. Çalışma grupları özel gruplar olup sadece seçmiş olduğunuz komite veya birim üyeleri için tasarlanmış özel sayfalar mevcuttur.

 

Bu sayfalarda grup üyeleri birbirleri ile karşılıklı yazışma usulü ile toplantı yapabilir, mesajlaşma sistemi ile iletişime geçebilirler.Web sayfamız aracılığı ile üyeler birbirleri ile iletişim içerisinde olurlar. Çalışma grupları özel gruplar olup sadece seçmiş olduğunuz komite veya birim üyeleri için tasarlanmış özel sayfalar mevcuttur.

 

Bu sayfalarda grup üyeleri birbirleri ile karşılıklı yazışma usulü ile toplantı yapabilir, mesajlaşma sistemi ile iletişime geçebilirler.

Giy&Çık Mağazası ile resmi olmamakla birlikte gönüllü olarak faaliyetlerine destek olmak amacı ile karşılıklı olarak iletişim içerisindeyiz.

 

Çalışma Gruplarımız arasında olan Giy&Çık Birimi, Kulübün amaçlarından olan 14.Maddenin gereği olarak, Giy&Çık Mağazası ve Giy&Çık Vizyon Dergisi ile ortak çalışmalar yapmak üzere Kulüp çatısı altında kurulmuştur. Giy&Çık Birim üyeleri Giy&Çık Mağazası için gönüllü çalışmalar yaparlar.

 

Giy&Çık Birim Kurulu
  • Akademik Danışman
  • Giy&Çık Mağaza Yönetimi
  • Kulüp Başkanı
  • Kulüp Başkan Yardımcısı ve
  • Giy&Çık Birim Temsilcilerinden oluşur

 

Giy&Çık mağazasında Yarı Zamanlı Çalışan öğrenciler kulübümüzün Genel Kurul Üyesi ve Giy&Çık Birim Temsilcisi olarak kabul edilirler.

Giy&Çık resmi internet sayfasında kulübümüzün logosu bulunmaktadır.